Menu
PM/SZ/03 26 marca 2019

Property Manager / Szczecin

Szczecin

Dla międzynarodowej firmy będącej właścicielem oraz zarządcą obiektów komercyjnych poszukujemy Property Managera, który przejmie odpowiedzialność za zarządzanie nieruchomościami oraz kontakt z najemcami. Idealny/a Kandydat/ka posiada doświadczenie we współpracy z najemcami po stronie właściciela, zarządcy lub serwisu technicznego w budynkach komercyjnych – biura, centra handlowe, przemysł, etc.

Firma gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B), samochód służbowy również do celów prywatnych, niezbędne narzędzia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, przyjazną atmosferę, możliwość samodzielnego planowania swojej pracy i zaufanie przełożonych.

Manager dz. Zarządzania Nieruchomościami

Opis zadań:

·       Przygotowywanie budżetów Capex i Opex i nadzór nad ich realizacją.

·       Negocjowanie kontraktów z dostawcami usług np. Facility management, utrzymanie zieleni I odśnieżanie, odśnieżanie dachów.

·       Nadzór nad wszystkimi ww serwisami (tj. ich wprowadzenie w przypadku nowej nieruchomości lub przejęcie istniejących kontaktów w przypadku istniejącego budynku).

·       Przygotowywanie raportów do właścicieli budynków (kwartalne lub miesięczne).

·       Nadzór nad wprowadzaniem/wyprowadzaniem się najemców do budynku- podpisywanie protokołów, rozliczanie usterek itp.

·       Obecność w zarządzanym obiekcie oraz wizytowanie najemców (min raz na dwa tygodnie)

·       Codzienny kontakt z najemcami, prowadzenie korespondencji, udzielanie zgód np. na przebudowy, zmiany, nowe instalacje itp. oraz ustalenie odpowiednich zgód z właścicielami budynków.

·       Kontakt z serwisami gwarancyjnymi ze strony wykonawców budynków.

·       Nadzór nad gwarancjami bankowymi najemców tj. przygotowywanie wezwań w przypadku zbliżających się terminów wygaśnięcia, uzupełnienia wymaganych kwot.

·       Windykacja należności tj. przesyłanie wezwań do zapłaty do odpowiednich osób.

Wymagania:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem obiektami komercyjnymi – centra handlowe, biurowce, centra logistyczne

·       Dobra znajomość tematyki zarządzania nieruchomościami

·       Wykształcenie techniczne lub znajomość kwestii technicznych związanych z zarządzanymi nieruchomościami

·       Umiejętność budowania i zarządzania relacjami z najemcami

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

·       Prawo jazdy kat. B

Oferta:

·       Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

·       Atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy + pakiet socjalny

·       Praca w gronie profesjonalistów w branży nieruchomości

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. 

Zainteresowany? Aplikuj już teraz

Współpracujemy z: